Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59622

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on firma turundus- ja müügistrateegia väljatöötamine,
uute projektide väljatöötamine ja elluviimine ning kliendisuhete haldamine.

Ootused kandidaadile

- initsiatiiv ja analüüsivõime
- arvuti kasutamise oskus
- eesmärgistatud tegutsemine
- hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
- eesti, inglise ja/või rootsi keele oskus nii kõnes kui kirjas
- koostöövalmidus
- läbirääkimisoskus
- loominguline mõtlemine
- projektijuhtimise kogemus
- töökogemus turundusvaldkonnas
- valmidus viibida ärireisidel

Ettevõte pakub

- mitmekesist tööd
- arengu- ja eneseteostusvõimalusi
- kaasaegseid töötingimusi
- motiveerivat tasustamis- ja premeerimissüsteemi
- sõbralikku rahvusvahelist kollektiivi, võimalust töötada Stockholmi kontoris
- sportimisvõimalust

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke palun oma inglisekeelne CV, sooviavaldus ja
motivatsioonikiri hiljemalt 23. veebruariks 2006 aadressile
MORE Reklaamibüroo OÜ, Rüütli tn 16, 10130 Tallinn.
Märksõna "Müügijuht"

Tööpakkumise number
#59622
Müügijuht