Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199476

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Aktiivse müügitöö teostamine: majutuse, konverentsi- ja toitlustusteenuste aktiivne müük, klientide külastamine, klientide vastu võtmine, hotelli tutvustamine ja infopäevade korraldamine.
-Püsiklientidega suhtlemine .
-Lepingute ettevalmistamine, kehtivusaegade jälgimine.
-Ettepanekute tegeminetöötab välja koostöös kolleegidega ja iseseisvalt uusi tooteid ja müügivõimalusi: erinevad hinnapakkumised, kampaaniad, paketid koos teiste firmadega
-Tööandja andmebaasi haldamine ja uute klientide lisamine andmebaasi. Kliendiandmete sisestamine Opera süsteemi. Key Account Management’i põhimõtete järgimine.
-Hotelli esindamine kohtumistel, messidel nii Eestis kui ka väljaspool Eestit, vastavalt koostatud müügi- ja turundusplaanile
-Vastutab korrektse statistika eest majutuse osas.
-Koostöölepingute vormistamine ja hindade kujundamine vastavalt osakonnas välja töötatud reeglitele. Suuremate allahindluste puhul tuleb see kooskõlastada otsese juhiga.
-Informatsiooni kogumin konkurentide teenuste, toodete ja hindade kohta.
-Projektipõhine töö vastavalt vajadusele.

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus või sell omandamine
- Töökogemus vähemalt 2 aastat
- Valmisolek aktiivseks meeskonnatööks
- Tahe ja oskus saavutata häid müügitulemusi
- Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- Hea pingetaluvus, avatus, sõbralikkus, postiivsus
- Ausus, usaldusväärsus ning kohusetundlikkus
- Väga hea eesti ja inglise keele ning suhtlustasandil vene või soome keele oskus
- Arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

- meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
- kaasaegset töökeskkonda
- kassaoperatsioonide teostamise koolitust
- omatöötajate soodustusi

Tööpakkumise number
#199476
Müügijuht