Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93821

Tööpakkumise number

93821

Töö kirjeldus

Müügijuht on vastutav ärisuhete loomise ja arendamise eest meie klientidega.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on huvi ärikliendimüügi vastu, mis võib sisaldada ka tehnilist komponenti, varasem müügikogemus, oskus pidada lubadusi, kiire reageerimisvõime, eesti, inglise ja suulise vene keele oskus ja autojuhiload.

Pakume väljaõpet, püsivat töökohta edukas ja kiirelt kasvavas ettevõttes, juba olemasolevaid kliendikontakte, head tasustamispaketti ja ametiautot.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus märgusõna "MÜÜGIJUHT/TELINEK” all hiljemalt 19. veebruariks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn, või faksile 667 1521. Lähem informatsioon Indrek Pajumaalt telefonil 667 1520 või www.telinek.ee. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007

AS Telinek alustas tegevust 1994. aastal. Peamisteks tegevusaladeks on tellingute, telkide, esinemislavade ja tribüünide rent, müük ning paigaldus. AS Telinek kuulub kontserni Telinekataja OY (www.telinekataja.fi), mis on suurim tellingutele spetsialiseerunud ettevõte Soomes ning tegutsenud juba 40 aastat. Kõikides kontserni ettevõtetes on kõrgel tasemel nii rendibaas, teenindus kui ka insenerilahendused. Meie olulisemateks kliendigruppideks on ehitus- ja tööstusettevõtted ning ürituste korraldajad. Kontserni käive 2005.aastal ületas 30 miljonit eurot, mis on meie 150 pühendunud töötaja töö tulemus. AS Telinek on omas valdkonnas üks juhtivaid firmasid Eestis.