Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216403

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi põhilisteks tööülesanneteks on klientide külastamine, nende vajaduste kaardistamine, uute klientide leidmine, kirjalike pakkumiste tegemine, suhtlemine partneritega ja oma kliendiportfelli pikaajaline haldamine. Oled võimeline kõrgel tasemel suhtlema suurte ja keskmiste ettevõtetega: hulgi- ja jaefirmade, meedia-, kindlustus- ja tööstusettevõtete, professionaalsete äriteenuste pakkujate jpt. ning riigiasutustega.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on eelistatult IT-lahenduste müügi või ärikliendimüügi kogemusega IT valdkonnast huvitatud hea läbirääkija. Oled püsiv ja usaldusväärne, suudad organiseerida ja juhtida väiksemaid projekte, oled kiire õppija, valdad hästi eesti ja inglise keelt. Proovida võivad ka pikaajalisema töökogemuseta kuid IT-valdkonnast ja müügitööst sügavalt huvitatud noored.

Pakume väljakutseid müügitöös, paljusid kontakte, turvalist töökohta väga edukas ja finantsiliselt kindlas kiiresti arenevas ettevõttes, kolleegide toetust sisseelamisel, meeskonnatööd ja head töö tulemustest olenevat sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 26. jaanuariks 2011.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse Mercuri Urvali konsultandilt Indrek Pajumaa’lt telefonil 667 1520 või vaadates www.proact.ee

Tööpakkumise number
#216403

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2011

Proact Estonia on osa PROACT IT grupist, mis tegutseb Skandinaavias, Baltikumis ja Hollandis. Oleme sõltumatu spetsialist andmete salvestamise, varunduse/taastamise, arhiveerimise ja kõrgkäideldavate IT-süsteemide osas. Meie klientideks on keskmised ja suured ettevõtted ja riigiasutused. Oleme juhtivate IT tootjate - Hitachi Data Systems, EMC, NetApp, Symantec, Oracle jt. - partneriks. Grupp on noteeritud Stockholmi börsil, meie 2009.a. käive oli üle 120 miljoni EUR ja töötajate arv üle 350. Meie Eesti tütarettevõttel on seljataga 3 esimest tegevusaastat, äri on käivitunud väga hästi ja meie senise meeskonna moodustavad oma ala kõrgprofessionaalid.

Seoses ärimahtude kasvuga otsime nüüd oma meeskonda müügijuhti.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügijuht