Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57861

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- müügi ja turundusstrateegia koostamine
- aktiivne teenuste ja kaupade müük
- kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
- müügipakkumiste ja lepingute koostamine
- turundusürituste ettevalmistamine ja firma esindamine messidel ja kliendiüritustel
- müügimaterjalide ettevalmistamine ja reklaam
- müügitegevuste aruandlus ja analüüs
- suhtlemine olemasolevate ja uute hankijatega ja klientidega nii Eestis kui ka välismaal

Ootused kandidaadile

  • kesk-eri või kõrgharidus
  • iseseisvust ja initsiatiivikust tööülesannete täitmisel
  • tulemustele orienteeritust ja kliendikeskset mõtlemist
  • väga head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust (suuline ja kirjalik)
  • head suulist ja kirjalikku eesti, vene ja inglise keelte oskust
  • arvuti kasutamise oskus
  • eelnev töökogemus klienditeeninduse või müügitöö valdkonnast

Kasuks tuleb: meditsiinialane haridus, esinduslik välimus, isikliku auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

  • väljakutset arenevas ettevõttes
  • töö tulemustel põhinevat tasustamissüsteemi
  • võimalust isiklikuks arenguks
  • täiendkoolitusi
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#57861
Müügijuht