Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668497

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olemasolevate klientidega koostöö
Uute äriklientide leidmine ja aktiivne müügitöö
Hinnapakkumiste koostamine
Kliendi konsulteerimine ning parima lahenduse leidmine
Klientide külastamine

Работа с имеющимися клиентами
Поиск новых клиентов и активная работа по продажам
Составление предложений
Консультация клиентов и помощь в решении проблем/вопросов
Визиты к клиентам

Ootused kandidaadile

Kesk- või keskerihariduы

Varasem müügitöö kogemus

Läbirääkimisoskus

Hea vene, eesti ja inglise keele oskus

B kategooria autojuhiload

Iseseisva töö ja ajaplaneerimise oskus

Kandidaat on positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja täpne

Esinduslikkust ja korrektsust

Среднее или среднее профессиональное образование

Предыдущий опыт продаж

Умение вести переговоры

Знания русского, эстонского и английского языка

Права B-категории

Умение планировать рабочее время и самостоятельно принимать решения

Кандидат с позитивным жизненым настроем, ответственный, точный.

Представительный и корректный

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd kasvavas sektoris
Sõbralik kollektiiv
Motiveeriv töötasu ja tulemustest sõltuvaid boonuseid
Arenemisvõimalus

Интересную работу в развивающейся фирме
Доброжелательный коллектив
Мотивирующая зарплата и бонусная программа
Возможность карьерного роста

Адрес: Lao 4, Maardu 74114 Estonia

Tööpakkumise number
#668497

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 6000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
18. september 2020

Masterchem on 2001a. loodud keemiatoodetega tegelev ettevõte. Iga päev liigub meie ladudes tonne kemikaale ning korraldame erinevates riikides tooraine tarnimist klientidele. Kuni detsember 2017 tegutsesime Ilva Eesti OÜ nime all.
Oleme EDUKAS EESTI ETTEVÕTE 2020.

Vaata rohkem

Müügijuht