Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 582525

Tööpakkumise number

582525

Töö kirjeldus

Olemasolevate klientidega koostöö
Uute äriklientide leidmine ja aktiivne müügitöö
Hinnapakkumiste koostamine
Kliendi konsulteerimine ning parima lahenduse leidmine
Klientide külastamine

Работа с имеющимися клиентами
Поиск новых клиентов и активная работа по продажам
Составление предложений
Консультация клиентов и помощь в решении проблем/вопросов
Визиты к клиентам

Nõudmised kandidaadile

Kesk- või keskeriharidus
Läbirääkimisoskus
Hea vene C1, eesti C1 ja inglise keele B1 oskus
B kategooria autojuhiload
Iseseisva töö ja ajaplaneerimise oskus
Kandidaat on positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja täpne
Esinduslikkust ja korrektsust

Среднее или среднее профессиональное образование
Умение вести переговоры
Знания русского, эстонского и английского языка
Права B-категории
Умение планировать рабочее время и самостоятельно принемать решения
Кандидат с позитивным жизненым настроем, ответственный, точный.
Представительный и корректный

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd kasvavas sektoris
Sõbralik kollektiiv
Motiveeriv töötasu ja tulemustest sõltuvaid boonuseid
Arenemisvõimalus

Интересную работу в развивающейся фирме
Доброжелательный коллектив
Мотивирующая зарплата и бонусная программа
Возможность карьерного роста

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2019
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2019

MasterChem - väga aktiivne ettevõte, millel on pikaajaline kogemus (17aastat). Iga päev laeme meie ladudes tonne kemikaale ning korraldame erinevates riikides tooraine tarnimist klientidele, kes tegelevad kõrgekvaliteediliste toodete valimise ja soetamisega kogu maailmas. Kuni detsember 2017 olime tuntud teise nimega Ilva Eesti OÜ.