Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60895

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte turuosa suurendamine
  • Müügistrateegiate ja -plaanide kavandamine ja elluviimine
  • Aktiivne müügitöö
  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus kindlustuse või müügi valdkonnas
  • Ettevõtlikkus ja väga hea suhtlemisoskus, aktiivsus ja ambitsioonikus, Eesti majanduseluga kursisolek, täpsus ja korrektsus
  • Kõrgharidus
  • Eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas, vene keel vähemalt suhtlustasandil
  • B-kategooria juhiload
  • Hea arvutikasutamise oskus

  • Kindlustusalast väljaõpet ja muid töös vajalikke koolitusi
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
  • Häid töötingimusi uues büroos
  • Rahvusvahelist suhtlemist
  • Karjäärivõimalusi
  • Töötulemustest sõltuvat tasu

Tööpakkumise number
#60895
Müügijuht