Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241241

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laoriiulite, tööstusmööbli ja kaubakärude aktiivne müük
Aktiivne kliendi kontakti loomine ja lahenduste pakkumine
Olemasolevate ja uute klientide kvaliteetne teenindamine

Ootused kandidaadile

Eelnev müügitöö kogemus
Arvutioskus
Eesti, vene ja inglise keele oskus
Tehniline taiplikkus ja huvi logistiliste lahenduste vastu
Pingetaluvus, avatus, sõbralikkus
Juhiload B kat

Ettevõte pakub

Võimalust teha mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd
Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#241241

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2011

Laadur on 1993. aastal tõstukite ja laoriiulite müügiga alustanud Laadur on praeguseks turul oma kindla koha leidnud, ligi 100 töötajaga ettevõtte tegevus on laienenud Baltimaadesse. Eestis on tänaseks viis tegutsemiskohta: Tallinn, Tartu, Jõhvi, Pärnu ja Kuressaare.
Lisaks on tütarettevõtete kontorid Lätis Riias ja Leedus Vilniuses ning Klaipedas.
Tõstukite müügile spetsialiseerunud Laadur suudab pakkuda väga erineva otstarbe ja omadustega tõstetehnikat.
Pikaajaline kogemus tõstukite müügis ja hoolduses oli eeldus, miks valikusse lisandusid ka ehitusmasinad ja praegu ongi Laadur Hitachi ehitusmasinate esindaja Balti riikides.
Laadur Gruppi kuuluvad põhitegevust toetavad varuosade, tõstukite rendi ja kasutatud tõstukite müügiga tegelevad ettevõtted.
Laadur OÜ tegevusaladeks on tõstukite, ehitusmasinate ja laadimisseadmete müük, hooldus ja remont ning laoriiulite, metall-ja tööstusmööbli müük ja paigaldus.

Vaata rohkem

Müügijuht