Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82369

Tööpakkumise number

82369

Töö kirjeldus

Kivilaine müügiosakond vajab aktiivset ja rõõmsameelset inimest, kelle põhitööks on aktiivne juuksehooldusvahendite müük, suhtlemine klientidega, nende külastamine, kaupade ja teenuste tutvustamine, kliendilepingute sõlmimine, klientide haldamine, nõustamine, tellimuste vormistamine ja edastamine ning tootekoolituste organiseerimine koostöös koolitajaga.

Nõudmised kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on eelneva müügitöö kogemus, ta valdab vabalt eesti, vene ja inglise keelt, on vilunud arvutikasutaja, omab B kat. juhilube, talle sobib ja meeldib iseseisev ja liikuv tööviis. Kasuks tuleb eelnev kokkupuude juuksuritööga.

Pakume arengut soodustavat töökeskkonda, avarat suhtlemisvõimalust, huvitavat ja mitmekesist tööd, kaasaegseid olme- ja töötingimusi, tööks vajalikku koolitust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2006

Solaariumide, ilusalongi seadmete ja aparatuuri, juuksehooldusvahendite jm. maaletooja.