Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125372

Tööpakkumise number

125372

Töö kirjeldus

Seoses töömahu jätkuva suurenemisega vajame müügijuhti, kes hakkaks tegelema ilusalongisisustuse ja aparatuuri müügiga.
Ülesannete hulgas on tootevaliku tutvustamine, klientide konsulteerimine, pakkumiste koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on eelnev müügitöö kogemus, arvutioskus, hea eesti ja vene ning inglise või saksa
keele valdamine, õppimisvõime, tehniline taip, iseseisvus oma töö planeerimisel, analüüsivõime, juhiload.

Põhipalk+tulemustasu, kaasaegseid olme- ja töötingimusi, tööks vajalikku koolitust, mitmekesist, mõnikord ka pingelist, kuid huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
Oleme huvitatud pikaajalisest töösuhtest, kus Sul on võimalus areneda antud valdkonda sügavuti tundvaks hinnatud spetsialistiks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2007
Kuulutus sisestati:
25. september 2007

Kivilaine OÜ on 15 aastat turul tegutsenud hulgimüügifirma, mis tegeleb päevitus-, keha-, juuksehoolduskosmeetika, solaariumide ning ilusalongi seadmete ja aparatuuri müügiga. Toome maale ja müüme eksklusiivseid kaubamärke Ergoline, Hapro, Cosmedico, Australian Gold, Swedish Beauty, Caribbean Gold, Designer Skin, Fiesta Sun, TannyMaxx, Matrix, Senscience, ISO, SoCap, Babor, REM, Ionto-Comed. Põhitegevusena pakume lisaks solaariumi ja ilusalongi aparatuuri hooldus-, remondi- ja garantiiteenuseid ilu-, tervise- ja spakeskustele ning spordiklubidele.