Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278995

Tööpakkumise number

278995

Töö kirjeldus

• äriklientidega kontaktide hoidmine ja suhtlusvõrgustiku arendamine läbi aktiivse kliendisuhtluse
• erinevate pakkematerjalide müümine läbi nõustamise, konsultatsioonide ja terviklahenduste pakkumise
• klientide reklamatsioonide ja probleemidega tegelemine
• müügitöö tulemuslikkuse perioodiline analüüs, uute meetodite väljatöötamine töö tulemuslikkuse tõstmiseks ja müügiaruandlus

Nõudmised kandidaadile

• eelnev müügitöö kogemus
• vähemalt keskharidus
• heal tasemel eesti ja vene keele valdamine nii kõnes kui kirjas
• väga hea suhtlemise ja meeskonnatöö tegemise oskus
• positiivsus, hea pinge-ja stressitaluvus ning oskus ennetada ja lahendada probleeme
• kasuks tulevad teadmised pakkematerjalide kohta
• heal tasemel arvutioskust
• B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

• tööd edukas ja pikaajaliste kogemustega ettevõttes
• sõbralikku ja toetavat meeskonda
• hubast kontorit Tallinna kesklinnas
• motiveerivat töötasu
• kaasaegseid töövahendeid (auto, telefon, sülearvuti)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. august 2012
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2012

AS KEK Trading International on pakkematerjalide ja - seadmete müügiga tegelev ettevõte, kus töötavad pikaajaliste kogemustega oma ala spetsialistid.
Firma on 100% Eesti kapitalil põhinev.

AS KEK Trading Internationali eesmärk on täita oma klientide vajadusi nii pakkematerjalide kui pakkeseadmete osas, pakkuda neile uusi ja kaasaegseid
kõrgekvaliteedilisi tooteid parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Pakume klientidele täispaketti, mis sisaldab nii kliendile sobiva toote leidmist kui selle
kohaletoomist.

Toodete valik on lai. Meie peamised kaubagrupid on pakkekiled, pakkelindid, teibid, kilekotid, seadmed, pakketarvikud. Pidevalt on laos
valida 2000. toote vahel. Suudame rahuldada ka pakenditega seonduvaid erisoove, oleme võimelised pakkuma trükiteipe, kile väikepakendeid ja
puidutootjatele vajalikke puidukattekotte. Samuti osutame teenuseid seadmete hooldusel ja remondil.

KEK Trading International on tugevaks ja pikaajaliseks partneriks umbes 65 pakkematerjale tootvale tehasele üle maailma.