Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98175

Tööpakkumise number

98175

Töö kirjeldus

Pakume väga mitmekesist tööd alates osutatava teenuse tutvustusest potentsiaalsetele klientidele kuni turunduses ja arendustegevuses osalemiseni. Võimalus areneda üksuse juhiks.

Olulisemad tööülesanded:
* teenuse tutvustus, klientidega suhtlemine ja lepingute sõlmimine
* objekti töömahu kaardistamine, hinnapakkumiste koostamine
* vajalike kooskõlastuste hankimine, aruannete esitamine
* puhastusspetsialistide suunamine ja sujuva töö tagamine
* puhastusvahendite hanketellimuste koostamine, suhtlemine tootjatega
* abi turundustegevuses ja teenuse arendustöös

Nõudmised kandidaadile

  • aktiivsus ja algatusvõime;
  • hea suhtlemisoskus;
  • vastutus- ja otsustusvõime;
  • võime iseseisvalt töötada;
  • hea organiseerimise, planeerimise ja inimeste juhtimise oskus;
  • tulemustele orienteeritus;
  • hea arvuti kasutamise oskus;
  • eesti, vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
  • sõiduauto olemasolu;
  • B-kat juhiloa olemasolu

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus. Kuna spetsiifiliseks müügiartikliks on värvieemaldusteenus ehitistelt ja rajatistelt, tuleb kasuks nii kokkupuude puhastusteenindusega, ehitusvärvide tundmine kui ehitusalased teadmised. Nende teadmiste-kogemuste puudumisel palume siiski julgelt kandideerida!

Ettevõte pakub

  • kütusekulude kompensatsiooni
  • eneseteostuse võimalust
  • väljaõppe võimalust
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • võimalust areneda üksuse juhiks
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Kandideerijate CV-d ootame 15. märtsini 2007, palume lisada ka oma palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007

Kaviko Kaubanduse OÜ on tegutsenud alates 1995. aastast kaubanduse valdkonnas. Uue tegevussuunana alustasime 2006. aastal spetsiifiliste puhastusvahendite müügi ja eripuhastustööde teostamisega (survepesu- ja liivapritsitööd väliobjektidel). Soovime leida Tallinnasse eripuhastustööde valdkonda aktiivset ja hea organiseerimisvõimega töötajat.