Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178154

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PÕHIÜLESANDEKS ON AKTIIVSE MÜÜGI TEOSTAMINE.

Töö sisu:
- kliendibaasi suurendamine aktiivse müügitöö tulemusena;
- klientidega müügiläbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine;
- müügianalüüsi teostamine ja sellega kaasnev aruandlus;
- kliendiregistri pidamine.

Ootused kandidaadile

Ideaalne kandidaat on suurepärane suhtleja, lisaks sellele omab ta:
- vähemalt keskharidus (soovitavalt keskeri- või kõrgharidus);
- eelnevat töökogemus müügi- ja kliendisuhete alal;
- head eneseväljendusoskust nii kõnes kui kirjas;
- järjekindlust, korrektsust;
- meeskonnatöö oskust;
- pingetaluvust;
- analüüsivõimet;
- positiivset ellusuhtumist;
- väga head eesti keele oskust, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil;
- B- kategooria autojuhilube.

Ettevõte pakub

- kindlat töökohta;
- huvitavat tööd ja meeldivat kollektiivi;
- suurepärast eneseteostamise võimalust;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- mobiilikulude kompenseerimist;
- autokompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#178154
Müügijuht