Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141550

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna müügimeeskonna juhtimine, mis sisaldab:

  • töö korraldamist
  • meeskonna arendamist ja motiveerimist
  • müügimaterjalide koostamist
  • müügikampaaniate planeerimist
  • müügieelarve koostamist
  • osalemist personalivalikus
  • meeskonna koolitamist
  • kliendijaotussüsteemi koordineerimist
  • suhtlemist suurklientidega
  • koostöölepingute sõlmimist.

Ootused kandidaadile

  • Omama eelnevalt aktiivmüügi ja müügipersonali juhtimise kogemust
  • Valdama heal tasemel eesti, vene ja inglise keelt
  • Olema alati valmis ise osalema müügiprotsessis
  • Orienteeruma interneti keskkonnas ning omama arvuti kasutamise oskusi
  • Olema esinduslik, aktiivne, avatud ja väga hea suhtlemisoskusega
  • Hea pingetaluvusega ning tulemuslikkusele orienteeritud
  • Olema loova mõtlemisega ja hea ideede genereerija
  • Omama soovitavalt kõrgharidust
  • Juhilubade olemasolu.

Kasuks tulevad: orienteerumine ja kogemused meedia- ning turundusvaldkonnas

Ettevõte pakub

  • Meeldivat ja nõudlikku töökeskkonda
  • Tegutsemis- ja arenemisvõimalust ning pidevat eneseteostust
  • Motiveerivat tulemustest sõltuvat töötasu:
   - põhipalk üle Tallinna keskmise + boonus müügimeeskonna tulemuselt
   - ametiauto
   - kompensatsioonipaketti (kütus, telefon)
  • Koostööaldist ja nooruslikku töökollektiivi
  • Erialast kooltust

Tööpakkumise number
#141550

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2008
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2008

Infowebi AS on 1998 a. asutatud müügi ettevõte, mille tegevuse eesmärgiks on juhatava meedia teenuste tootmine ja pakkumine Internetis, arendades sealhulgas juhtivat infolahenduste keskkonda. Pakume teenuseid nagu ärikataloog internetis, reklaamikampaaniad Internetis jne.

Vaata rohkem

Müügijuht