Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127215

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügitegevuse koordineerimine, arendus ja juhtimine
Müügipresentatsioonide tegemine
Uute suurklientide leidmine ja kliendihaldus
Aruandlus
Lepingute sõlmimine
Pakkumiste tegemine ja koostamine

Ootused kandidaadile

Aktiivne
Hea suhtleja, teotahe eesmärkide elluviimisel
Vene ja inglise keele valdamine suhtlustasandil
Arvutioskus
Eelnev müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
Auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Põhi ja tulemuspalka
Koolitusi
Huvitavat ja väljakutserohket tööd
Nooruslikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb: müügialane täiendkoolitus; kõrgharidus või selle omandamine

Tööpakkumise number
#127215
Müügijuht