Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194144

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uuenduslikul, edasipürgival ning aktiivsel inimesel on meie juures head võimalused eneseteostuseks maailma ühes kiiremini arenevas valdkonnas.

Ülesanded:
- Sisetelevisiooniteenuste ja -toodete aktiivne müük äriklientide
- Uute kliendisuhete loomine ja arendamine
- Müügiprotsessi tulemuslik juhtimine
- Klientide nõustamine ja kliendibaasi haldamine

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised:
- Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendamisoskus, kõrge pingetaluvus
- Aktiivse müügitöö kogemus, valmidus igapäevaseks aktiivseks müügitööks
- Tulemustele orienteeritus ning distsiplineeritus
- Korrektne eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas
- Isikliku sõiduauto olemasolu, B-kategooria juhiload

Haridus:
- keskharidus
- kõrgharidus

Nõutavad keeled:
- eesti, kõnes ja kirjas väga hea
- inglise, kõnes ja kirjas väga hea

Kasuks tuleb:
- Senine edukas müügitöö kogemus reklaami või meedia valdkonnas
- Turundusalane kontaktvõrgustik
- Läbitud müügikoolitused
- Varasem kokkupuude turunduse ning infotehnoloogiaga
- Soome ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Motiveerivat tulemustasu
- Eneseteostusvõimalust kiiresti arenevas digitaalmeedia valdkonnas
- Huvitavat tööd rahvusvahelise kontaktvõrgustikuga ettevõttes
- Mitmekülgseid enesetäiendusvõimalusi
- Pikaajalist töösuhet avatud ja sõbralikus meeskonnas ning häid töötingimusi

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 16. aprillil saata oma CV iComTV infomeilile: info('at')icomtv.net

Tööpakkumise number
#194144

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
Motiveeriv töötasu

iComTV tegeleb digitaalse sisetelevisiooni lahendustega alates 2007.
Meie teenused hõlmavad TV infoekraanide võrgustike loomise kõrval ka seadmete müüki ja renti, sisutootmist (videostuudio), sisuhaldust (programmitoimetus) ning reklaamivahendust sisetelevisiooni ekraanidel.

iComTV tegeleb lisaks digitaalmeedia (digital signage) tehnoloogiate integreerimise ning turunduskommunikatsiooniks kasutatavate tehniliste seadmete ning rakenduste tootearenduse ja tootmisega rahvusvahelisele turule.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügijuht