Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53636

Tööpakkumise number

53636

Töö kirjeldus

Aktiivne müük olemasolevatele klientidele ning uute kliendisuhete loomine (projektimüügina). Kampaaniate korraldamine, kaupade tellimine, aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonnaga liituma aktiivset, hea pingetaluvusega, positiivse ellusuhtumisega inimest, kellel on eelnev müügitöö kogemus.
Meile sobiv kandidaat on hea suhtlemisoskusega; suudab töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas. Valdab eesti ja vene keelt. On tulemustele orienteeritud ja tema jaoks on müügitöö kõige meeldivam tegevus.
Töö eeldab isikliku auto kasutamise võimalust.

Oma töötajatele pakume meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda, huvitavat ja arendavat tööd, oma ideede elluviimise võimalust, pidevat tööalast koolitust, motiveerivat tasu vastavalt tulemustele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2005
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2005

Oleme Eestis tegutsenud juba 10 aastat köögi- ja lauanõude jae- ning hulgimüügiga. Meie poolt pakutavate kaubamärkide hulka kuuluvad Bodum, WMF, Le Creuset, Emile Henry, Spiegelau, Screwpull, Leopold, Kosta Boda, Orrefors, Wedgwood, Royal Worcester jt.