Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734544

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

FoxSec toodete ja teenuste müük ning ekspordi planeerimine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem töökogemus müügijuhina

  • tunned turvasüsteeme ja omad eelnevat töökogemust turvasüsteemide müümisel

  • suhtled vabalt eesti ja inglise keeles. Kasuks tuleb vene keele oskus

  • oled meeskonnamängija ning vajadusel oskad töötada ka iseseisvalt

  • oled täpne ja kohusetundlik

  • oled hea suhtleja

  • Sul on hea analüüsimisvõime

  • omad B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

  • erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes

  • kaasaegseid töötingimusi

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • võimalus ettevõtte sees areneda

Tööpakkumise number
#734544

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2021

Valve ja läbipääsusüsteemid, tarkvaratöötlus, tööstusautomaatika

Vaata rohkem

Müügijuht