Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59977

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidega suhtlemine. Aktiivne teenuste müük. Uute potensiaalsete klientide otsimine Eestist ja välismaalt. Hinnapakkumiste tegemine. Aktiivne osalemine protsessis.
Kaasaegsed töötingimused ja programmid, kaasaarvatud ka transpordiprogramm.
Töö iseloom vahelduv - kontoris ja kliendi juures.
Võimalus kasutada ametiautot.

Ootused kandidaadile

Soov teha müügitööd
Eelnev kokkupuude (töökogemus, kool, kursused vms) veokorralduse ja transpordiga (soovitavalt meretransport, konteinerveod).
Korrektsus, järjepidevus ja aktiivsus iseloomustavad ekspediitorit.
Kasuks tuleb võõrkeelte (inglise, vene) oskus.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid logistiku töö- ja sidevahendeid
Võimalust planeerida oma tööaega
Põhipalk + tulemustasu

Tööpakkumise number
#59977
Müügijuht