Tööpakkumise number

623889

Guard Systems Estonia OÜ Müügijuht

Töö kirjeldus

MÜÜGIJUHT
Peamised tööülesanded:

  • partnerlussuhete loomine ja kliendisuhete säilitamine
  • uute klientide leidmine
  • toodete ja teenuste aktiivne müük
  • klientide professionaalne järelteenindamine
  • Uute ja olemasolevate toodete ja teenuste arendustegevuses osalemine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

  • varasemat B2B müügikogemust
  • tulemustele orienteeritust ja eesmärgipärasust
  • iseseisvust ja motiveeritust
  • meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust
  • huvi tehnoloogiliste uuenduste vastu
  • väga head eesti ja inglise keele valdamist

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • tööd uuendusmeelses, rahvusvahelises ja majanduslikult stabiilses ettevõttes
  • tulemustest sõltuvat töötasu
  • koostööd Baltikumi meeskonnaga
  • võimalust teha rahvusvahelist karjääri
  • põhjalikku väljaõpet nii Lätis, Norras kui teistes riikides
  • töökohta Tallinnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Müügijuht

GUARD SYSTEMS ESTONIA OÜ

CV Keskuse klient Guard Systems on ülemaailmsesse GSGroup’i kuuluv ettevõte, mis on Eestis tegutsenud alates 2006. aastast. GSGroup on Euroopa juhtiv teenuste ja süsteemide pakkuja mobiilside andmehõivelahenduste vallas. Eesti tooteportfelli kuuluvad juhtimissüsteemid, elektroonilised sõidupäevikud, jälgimis- ja taastamisteenused. Rohkem infot: www.guardsystems.ee

Avan ettevõtte profiili