Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64330

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamine ülesanne on hotelli müügitöö juhtimine ja planeerimine, sealhulgas:

  • Hotelli ja lisateenuste aktiivne müük
  • Olemasoleva kliendibaasi haldamine ja uute klientide aktiivne otsimine
  • Müügistatistika kogumine ja analüüs
  • Majutuse käibejuhtimise info ja protsessi haldamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Eelnevat müügitöö kogemust
  • Kesk-eri haridust
  • Head suhtlemisoskust
  • Ausust, täpsust, vastutustunnet, organiseerimisvõimet
  • Iseseisva töö oskust
  • Väga head eesti keele oskust, inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas, soovitavalt vene ja soome keel oskust suhtlemistasandil
  • Head arvutioskust

Kasuks tuleb:
  • Lai silmaring
  • Hotellitöö kogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Arenguvõimalusi kogu grupis
  • Toredaid töökaaslasi

Lisainfo

Tööle asumise aeg - mai lõpp, juuni algus 2006.

Tööpakkumise number
#64330
Müügijuht