Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64330

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamine ülesanne on hotelli müügitöö juhtimine ja planeerimine, sealhulgas:

  • Hotelli ja lisateenuste aktiivne müük
  • Olemasoleva kliendibaasi haldamine ja uute klientide aktiivne otsimine
  • Müügistatistika kogumine ja analüüs
  • Majutuse käibejuhtimise info ja protsessi haldamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Eelnevat müügitöö kogemust
  • Kesk-eri haridust
  • Head suhtlemisoskust
  • Ausust, täpsust, vastutustunnet, organiseerimisvõimet
  • Iseseisva töö oskust
  • Väga head eesti keele oskust, inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas, soovitavalt vene ja soome keel oskust suhtlemistasandil
  • Head arvutioskust

Kasuks tuleb:
  • Lai silmaring
  • Hotellitöö kogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Arenguvõimalusi kogu grupis
  • Toredaid töökaaslasi

Lisainfo

Tööle asumise aeg - mai lõpp, juuni algus 2006.

Tööpakkumise number
#64330

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2006

Hotellioperaator GoHotels OÜ kuulub AS-i Go Group, mis on Eesti suurim turismi- ja transporditeenust pakkuv valdusfirma, ühendades ning suunates ühtekokku 17 ettevõtet.

GoHotels OÜ opereerib hetkel turistiklassi kuuluvat GoHotel Shnellit. Pikemas perspektiivis on plaanis avada veel uusi majutusasutusi üle kogu Baltikumi, et pidada sammu üha kasvava sise- ja välisturismiga Baltikumis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügijuht