Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59347

Tööpakkumise number

59347

Töö kirjeldus

Müügijuht tegeleb aktiivse müügiga väike- ja keskmise suurusega klientidele ning vastutab kogu müügiprotsessi eest (analüüs, pakkumiste tegemine, läbirääkimised, lepingute ettevalmistamine ja sõlmimine). Müügijuhi vastutusvaldkonda kuulub ka CRM ja järelmüük. Ta osaleb firma strateegiliste ja turundusplaanide tegemises, eelarve koostamises, gaasijaotusvõrgu planeerimises jne.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab tehnilist kesk-eri või kõrgharidust (soovitavalt soojustehnika alal) ning soovitavalt tehnilise müügi alast töökogemust. Ta on positiivne ja koostööaldis, aktiivne ning algatusvõimeline, soovib õppida ja areneda. Vajalik on autojuhiluba ning valmidus liikuvaks ja kohati paindliku tööajaga tööks.
Tööülesannete täitmiseks on vajalik väga hea eesti keele oskus ning hea vene ja inglise keele oskus, samuti arvuti kasutamise oskus (MS Office, Internet).

Pakume omalt poolt huvitavat tööd, arengu- ja koolitusvõimalusi ning konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2006

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS EESTI kliendiks on GAASIENERGIA AS - www.gaasienergia.ee

GAASIENERGIA AS põhitegevuseks on maagaasi müük ja maagaasi jaotusvõrkude arendamine Harju ja Rapla maakonnas.
Seoses firma kasvu ja arenguga otsime oma meeskonna täienduseks MÜÜGIJUHTI.