Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238445

Tööpakkumise number

238445

Töö kirjeldus

- müügistrateegiate ja -plaanide väljatöötamine
- müügitöö ja müügiürituste korraldamine
- müügivõrgu arendamine ja uute klientide leidmine
- müügipakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine
- müügikampaaniate organiseerimine
- müügiprojektide juhtimine

Nõudmised kandidaadile

- vajaksime inimest, kel oleks olemas see tõeline müügiinimese hing
- eelnev töökogemus antud valdkonnas ja erialased oskused
- hoolikus, kohusetundlikkus, täpsus ja järjekindlus
- loomingulisus, entusiasm ja suur töötahe
- väga hea suhtlemisoskus
- turundusvaldkonna tundmine

Ettevõte pakub

- eneseteostamise võimalust
- häid töötingimusi
- suurt iseseisvust oma töö planeerimisel ja korraldamisel
- vaheldusrikast, huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes
- meeldivat kollektiivi ja professionaalset meeskonda
- enesetäiendusvõimalust
- stabiilset ja püsivat tööd
- head teenimise võimalust

Lisainfo

Ankeedile palume lisada foto.
Oma CV-d saates palume mitte ignoreerida töökuulutusele lisatud küsimusi, palume neile kindlasti vastata.

Vaata ka www.foodmaier.ee või Facebookist:
Coco pagar
CityPlatz

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
12. september 2011
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 4000 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk koosneks põhitasust ja müügiboonusest

Foodmaier on 30+ töötajaga nooruslik ja tõsiste arenemisplaanidega toitlustusettevõte.
Foodmaier opereerib kahte säravat üritust - Tallinna suurimat buffet restorani CityPlatz Ülemiste City's
ning tõenäoliselt Eesti suurima tootevalikuga kondiitri- ja pagariäri Coco Solarise keskuses.
Ees on laienemine mistõttu otsime oma meeskonda uusi loomingulisi ja teotahtelisi inimesi.