https://www.cvkeskus.ee/103206

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103206

Tööpakkumise number

103206

Töö kirjeldus

Sa vastutad oma müügipiirkonna tulemuste eest ning juhid 2-liikmelist müügimeeskonda. Sa külastad süstemaatiliselt oma piirkonna edasimüüjaid ja teed aktiivset müügitööd. Sinu otsesteks läbirääkimispartneriteks on kaupluste juhatajad ja teised edasimüüjad. Sa sõlmid lepingud ja varustad kliente kaupadega, jälgid laoseisu ja esitad tellimused. Sa lahendad klientide probleeme ning esitad müügidirektorile aruandluse. Sinu töö on liikuv, kuid sisaldab aeg-ajalt ka büroos töötamise päevi.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on vähemalt keskharidus ning eelnev müügitöökogemus. Tööks vajad Sa vene keele suulist oskust. Sa oled hea suhete looja ning nende hoidja. Müügijuhi töö eeldab Sinult suhtlemisvilumust, eesmärkidele orienteeritust ning valmisolekut teha aktiivset müügitööd. Sinu tehnikataip ning huvi autode maailma vastu on enam kui teretulnud. Tööandja ootab Sinult lojaalsust, positiivsust, pühendumist ja pingetaluvust.


Ettevõte pakub

Autoveod-Tehnika ootab oma meeskonda südikat müügiinimest, kes tahab end pikaajaliselt selle ettevõttega siduda. Tööandja kindlustab Sind tootekoolituse ja ametiautoga. Sinu teenimisvõimalused on head, kuid sõltuvad Sinu töötulemustest.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Autoveod-Tehnika AS on 1992. a. loodud ettevõte, mis tegutseb AKUKESKUS-e logo all ja on keskendunud eelkõige akude maaletoomisele ja turustamisele. Autoveod-Tehnika on Eesti turuliider akude maaletoomises. Enamus vabariigi auto-varuosade lõppmüüjatest on nende kliendid. Esindatakse järgmisi tootemärke: Raylite, Volta, Sznajder, jt. Ettevõtte peakontor asub Tartus ning müügiesindus Tallinnas. Autoveod-Tehnikas töötab kokku 23 inimest. Täiendav info ettevõtte kohta Internetist: www.avt.ee
Tallinna esindusse võetakse tööle