Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145259

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi töökohustusteks on hinnakirjade koostamine, ostutellimuste töötlus, koondtellimuste vormistamine ning osakonna sisese müügitöö organiseerimine (6 alluvat).

Ootused kandidaadile

Head suhtlemisoskust ning juhiomadusi (alluvate motiveerimisoskus jne.)

Kandidaadilt eeldame :
Kõrgharidust;
Eelnevat töökogemust müügitöö või juhtimise alal vähemalt 2 aastat.
Head eesti, inglise ja vene keele oskust.
Arvuti head kasutamise oskust.
Vanust 27-45 a.

Teotahet püstitatud eesmärkide saavutamiseks.

Meil on kaasaegsed töötingimused (uus kontor ja müügiteeninduspind).
Töötaja soovil pakume nii individuaalset, kui grupikoolitust.
Töötasu motivatsioonipakett koosneb: põhipalk + individuaalne tulemustasu + 2xmeeskondlik tulemustasu (makstakse korra kvartalis).

Lisainfo

Seoses kauba saabumisega, on pühapäev tööpäev. Vabad päevad vastavalt TL või RL.

Tööpakkumise number
#145259

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 18000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
20. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
põhipalgale lisandub tulemustasu

Floreas OÜ tegevusalaks on toa- ja lõikelillede ning floristikatarvete hulgimüük. Firma on asutatud 1999 a. ja omab head turupositsiooni. Hetkel töötab firma heaks 25 töötajat -spetsialisti. 2007 a realiseerimise netokäive oli 69 milj kr.
Müügiteeniduspind asub Tallinnas Terise 5A.
Ladu on avatud E-R, P 8-16.00.

Vaata rohkem

Müügijuht