Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114833

Tööpakkumise number

114833

Töö kirjeldus

Müügijuhi töökohustusteks on hinnakirjade koostamine, ostutellimuste töötlus, koondtellimuste vormistamine ning osakonna sisese töö organiseerimine (3-6 alluvat).

Nõudmised kandidaadile

Head suhtlemisoskust ning juhiomaduste olemasolu.

Kandidaadilt eeldame :
Eelnevat töökogemust müügitöö või juhtimise alal vähemalt 2 aastat.
Head eesti, inglise ja vene keele oskust.
Arvuti head kasutamise oskust.

Teotahet püstitatud eesmärkide saavutamiseks.

Meil on kaasaegsed töötingimused (uus kontor ja müügiteeninduspind).
Töötaja soovil pakume nii individuaalset, kui grupikoolitust.
Töötasu motivatsioonipakett koosneb: põhipalk + individuaalne tulemustasu + 2xmeeskondlik tulemustasu (makstakse korra kvartalis).

Lisainfo

Seoses kauba saabumisega, on pühapäev tööpäev. Vabad päevad vastavalt TL või RL.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2007
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2007

Floreas OÜ tegevusalaks on toa- ja lõikelillede ning floristikatarvete hulgimüük. Firma on asutatud 1999 a. ja omab head turupositsiooni. Hetkel töötab firma heaks 25 töötajat -spetsialisti. 2006 a realiseerimise netokäive oli 69 milj kr.
Müügiteeniduspind asub Tallinnas Terise 5A.
Tööaeg on kella 8-16.30