Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300105

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kliendisuhete loomine, arendamine, hoidmine
andmebaaside haldamine
pakkumiste koostamine
püstitatud müügieesmärkide täitmine

Ootused kandidaadile

eelnev müügitöö kogemus
oskus iseseisvalt töötada
sõbralikkus ja optimistlikkus
väga hea suhtlemisoskus
vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

eneseteostamise võimalust ja uusi väljakutseid
innovatiivset nooruslikku töökeskkonda
põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
olla kiiresti kasvava ettevõtte üks tugisammastest

Tööpakkumise number
#300105

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. märts 2013
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2013

Flipper on uus ja põnev teenus, mis võimaldab meie sõpradel nautida just neid huvitavaid sooduspakkumisi õigel ajal ja õiges kohas! Meis on ühendatud idufirma paindlikkus ja mõnus atmosfäär maailmaklassi tehnoloogia ning suurte ambitsioonidega. See kõik on teinud Flipperist kiiresti kasvava ettevõtte, kus meie teenustega on nüüdseks liitunud juba üle 15 000 inimese!

Vaata rohkem

Müügijuht