Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146956

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
- Ettevõtte poolt esindavate kaupade (kontoritehnika, kontoritarbed) ja teenuste projektimüük
- Müügi ja kliendihalduse teostamine

Ootused kandidaadile

- Eelnev müügitöö kogemus
- Hea suhtlemis- ja veenmisoskus
- Positiivne ellusuhtumine ja korrektsus
- Hea pingetaluvus
- Hea arvuti kasutamise oskus ja kogemus
- Kiire kohanemisvõimega
- Väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Kasuks tuleb tehnikaalane haridus

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda
- Suurepärast töökogemust ja arenguvõimalusi
- Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
- Müügitulemustest sõltuvat boonust

Tööpakkumise number
#146956

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2008

First Choice OÜ on konsultatsioonifirma, mille peamisteks tegevusaladeks on personali valik, hindamine ja värbamine.

Meie kliendiks on kontoritehnika müügi, hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte. Suurema osa ettevõtte tegevusest moodustab kontoriseadmete hooldus- ja remonditeenus ning kontoritehnika ja kontoritarvete müük. Ettevõte on tegutsenud turul kümme aastat.

Vaata rohkem

Müügijuht