Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193088

Tööpakkumise number

193088

Töö kirjeldus

Müügijuhi tööülesanneteks on kliendisuhete hoidmine ja arendamine praeguste klientidega,uute klientide leidmine,müügikampaaniate planeerimine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev müügitöö kogemus toiduainete jaekaubanduse või horeca valdkonnas.
Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus,võõrkeeleoskus,soov seada eesmärke ja leida võimalusi nende täitmiseks.

Pakume tulemusele orienteeritud töökohta arenevas ettevõttes.Tööpiirkond üle Eesti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
19. märts 2010

Europagar OÜ on asutatud 1993.aastal.Pakume laias valikus pagari- ja kondiitritooteid klientidele üle Eesti.Asukoht Trummi 16 b Tallinn.
Töötajaid 70.