Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245797

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Apteekide visuaalse kontseptsiooni kootamine.
Kauba väljapaneku korraldamine.
Kampaaniatoodete valik ja kokkulepete sõlmimine.
Ettevõtte müügi ja turunuduspoliitika arendamine.
Jaemüügikohtade standardiseerimine ja kontroll.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus müügijuhina jaemüügi alal.
Hea arvutitundmine, igapäevatöös vajalik MS Excel ja MS Powerpoint.
Vene või inglise keele oskus.
Tulemustele orienteeritus ja vastutusvõime.
B kategooria juhilubade olemasolu.
Valmisolek välislähetusteks.

Ettevõte pakub

Rohkelt huvitavat tööd arenevas ettevõttes.
Sisseelamiseks kogenud kolleegi abistavat kätt.
Lisapuhkust.

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
Head teadmised matemaatikas ja statistikas.

Tööpakkumise number
#245797

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2011

Euroapteek on edukas rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett. Ootame tööle arenemis -ja arendamissooviga kolleegi.

Vaata rohkem

Müügijuht