Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215965

Müügijuht

Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi tööks on toote aktiivse müügi ettevalmistamine ja läbiviimine. Töö toimub valadavalt telefoni ja silmast silma kohtumiste kaudu. Meie 7 aastane
praktika on näidanud et edukalt müüa on võimalik ka ainult telefoni teel, aga siiski tuleb suurte tehingute puhul silmast silma kontakt kasuks.
Tooteks on innovatiivsed "rääkivad arvutiõppeprogrammid", mida tänaseks kasutavad tuhanded igas suuruses ettevõtted. NB! klientideks on vaid juriidilised
isikud.

Ootused kandidaadile

  • aktiivse müügitöö praktilist kogemust (näiteks tolmuimejate, puhkuseosakute, digiboxid jne, edukas müük)
  • eesti keele oskust
  • elementaarset arvuti kasutamise oskust (veebibrauser + e-post)
  • positiivse "ego" olemasolu

Ettevõte pakub

  • töötasu kui 1600 € ( ca 25 000 krooni) kuus,
  • paindliku tööaega ( siiski minimaalselt ca 4 tundi päevas peaks pingsalt tööd tegema)
  • mõnusaid koleege

Lisainfo

Tule ja vaata kuidas töö välja näeb koha peal juhul kui praegu kartma lõid. Töötasu prognooz reaalne mitte hüpoteetiline. Vaata toote kohta rohkem

Tööpakkumise number
#215965

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 500 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu

eTraining OÜ missiooniks on luua uudseid koolituslahendusi ettevõtete ja organisatsioonide inimkapitali arendamisel, mis muudavad töötajate arengu
pidevaks ning mõõdetavaks protsessiks.

Müügijuht