Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176154

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Konverentsitehnika, kontoritehnika ja kontoritarvete müük
- Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
- Müügi ja kliendihalduse teostamine
- Vastutamine klientide rahulolu ja kasumlikkuse kasvu eest

Ootused kandidaadile

- Eelnev müügijuhi kogemus
- Iseseisvus ja äriline mõtlemine
- Positiivne ellusuhtumine ja korrektsus
- Hea arvutikasutamise oskus ja kogemus
- Kiire kohanemisvõimega
- Väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
- Konverentsitehnika, kontoritehnika ja kontoritarvete tundmine
- Kasuks tulevad tehnikaalased oskused või vastav haridus

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda
- Suurepärast töökogemust ja arenguvõimalusi
- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
- Müügitulemustest sõltuvat boonust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#176154
Müügijuht