Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54469

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendisuhete hoidmine ja loomine
- müügitulemuste analüüs
- reklaami planeerimine
- müügistrateegiate koostamine
- müügitellimuste käsitlemine ning toodete aktiivne müük
- Internetilehekülje administreerimine
- tootekataloogide koostamine

Ootused kandidaadile

- eelnev müügitöökogemus
- kõrg- või kutseharidus, soovitavalt tehnilisel erialal
- väga hea eesti keele oskus, suhtlustasandil vene ning soome keele oskus
- arvutikasutamisoskus igapäevakasutaja tasemel
- vastutustunne, täpsus, hoolsus, püsivus

Ettevõte pakub

- stabiilset töösuhet
- fikseeritud tööaega (tööpäeviti 9-17)
- töötulemustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#54469
Müügijuht