Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179737

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö on Bauhofi toodete ja teenuste müük äriklientidele, kliendisuhete juhtimine ning uute klientide leidmine ja nõustamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on kliendisuhte juhtimise kogemus (soovitavalt ehitusmaterjalide valdkonnas) ja väga head teadmised ehitusturust, eesti ja vene keele oskus, hea organiseerimisvõime ja koostööoskus, soov ennast tõestada ning oskus näha seost tööpanuse ja tasu vahel.

Ettevõte pakub

huvitavaid väljakutseid;
võimalust eneseteostuseks;
kaasaegset töökeskkonda;
töötulemusi arvestavat tasu.

Tööpakkumise number
#179737
Müügijuht