Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322982

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kohtumine ja läbirääkimiste pidamine tulevaste klientidega;
* hinnapakkumiste tegemine;
* lepingute ettevalmistamine ja sõlmimine;
* kliendisuhete hoidmine suurklientidega;
* uute projektide käimalükkamine.
* müügimeeskonna juhtimine

Ootused kandidaadile

* väga hea suhtlemisoskus ja julgus suhelda;
* tulemusele orienteeritus;
* eesti keel emakeele tasemel ja vene keel suhtlemistasandil; inglise keel suhtlemistasandil soovitav
* avatud ja julge;
* B-kat juhiload;
* arvutioskus kontoriprogrammide tasemel.

Ettevõte pakub

* palju tööd kiiresti arenevas ettevõttes;
* sõbralikku ja toetavat meeskonda;
* koolitust;
* karjäärivõimalust;

Töötasu: tulemustasu ja põhipalk

Lisainfo

Töökoht asub: Vana-Narva mnt 5c.

Tööpakkumise number
#322982

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2013
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2013

Eden Springs, üks Euroopa juhtivaid ettevõtteid omal alal, varustab sadu tuhandeid kliente juba üle kümne aasta puhta joogiveega ja nüüd ka kohviga. Kõik meie allikad ja tootmisüksused täidavad ja ka ületavad Euroopa Liidus kehtestatud kõrgeid kvaliteedistandardeid.
Meie suured kogemused tootmise tehnoloogia alal ja arenenud jaotussüsteemid võimaldavad pidevalt varustada kliente puhta ja värskendava joogiveega.

Vaata rohkem

Müügijuht