Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308035

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Uute klientide otsimine
- Läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine
- Kliendibaasi arendamine ja vormistamine
- Potentsiaalsete klientide tundmaõppimine ja analüüs
- Klientidega kohtumiste organiseerimine ja läbiviimine
- Töö debitoorse võlgnevusega
- Ettevõtte toodete edasiviimine
- Äriettepanekute koostamine
- Turu-uuringute teostamine
- Konkurentide tegevuse monitooring
- Näituste, presentatsioonide läbiviimine
- Ettevõtte õige positsioneerimine turul
- Spetsialiseeritud ürituste läbiviimine, mis on suunatud klientide lojaalsuse tõstmisele

Ootused kandidaadile

Nõuded:
- Töökogemus müügisfääris vähemalt 2 aastat(töökogemus kütusekaartide valdkonnas on tervitatav)
- Töökogemus klientidega B2В sektoris (soovitatav)
- Kõrgem haridus (eelistatavalt majanduslik)
- Eesti ja vene keele suurepärane valdamine
- Head teadmised inglise ja soome keeles on tervitatavad
- Valmisolek sagedasteks töölähetusteks
- Orienteeritus tulemusele ja edukusele
Isikuomadused:
- Organiseeritus
- Orienteeritus edukusele
- Tugevad kommunikeerumis- ja presenteerimisoskused
- Väljakujunenud organisatoorsed võimed
- Stressitaluvus
- Punktuaalsus
- Avatus uuele
- Oskus kiiresti otsuseid langetada
- Soov töötada vene kollektiivis

- Väärilist töötasu ja % müügilt (lepitakse kokku individuaalselt)
- Professionaalset arengut (koolitus)
- Tööd noores ja sõbralikus kollektiivis
- Võimalust karjääri teha
- Suurepäraseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#308035

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013

E100 meeskond töötab enam kui 15 aastat kütusekaartide turul. Iga meie sõbraliku kollektiivi liige – see on vastupidava ahela tugev lüli.
Suure rahvusvahelise äriühingu – kütusekaartide emitendi E100 büroo Eestis kutsub oma meeskonda kogenud kaubandusesindajat. Me vajame kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti, kes on orienteeritud tulemusele. Uus kaastöötaja hakkab tegelema uute klientide otsimisega ning arendama suhteid olemasolevatega. Lisaks sellele hakkab kaubandusesindaja töökohustuste hulka kuuluma turu monitooring, ettevõtte imidži toetamine ja tema huvide edasiviimine sellel territooriumil.

Vaata rohkem

Müügijuht