Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 207525

Tööpakkumise number

207525

Töö kirjeldus

• hotelli müügistrateegia, reklaami- ja turundustegevuse kujundamine, planeerimine, elluviimine
• aktiivne müük ja suhtlemine klientidega heade kliendisuhete loomise ja säilitamise eesmärgil
• hinna- ja müügipakkumiste koostamine, lepingute sõlmimine ja laekumiste kontroll
• aruandluse koostamine ja müügitulemuste analüüs

Nõudmised kandidaadile

• aktiivse müügi ja müügijuhtimise kogemus hotellinduses
• erialane haridus
• hea eesti, inglise, vene ja soome keele oskus kõnes ja kirjas
• tulemustele orienteeritus, läbirääkimisoskus, analüüsivõime
• julgus otsustada ja vastutada, loovus, iseseisvus, kohanemisvõime
• initsiatiivikus ja hea läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

• huvitavat ja suhtlusrohket tööd stabiilses ettevõttes
• võimalust osaleda ettevõtte arengustrateegia väljatöötamisel ja elluviimisel
• meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
• hea töö eest väärilist tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
22. september 2010

Hotell Dzingel asub 15-minutilise sõidu kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 360 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning äripäevadel ka päevabuffeed.