Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299342

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda meditsiinilise diagnostika toodete müügijuhti, kelle vastutusalaks jääksid:

  • Uute äriklientide leidmine ja aktiivne müügitöö
  • Kliendibaasi korrastamine ja kliendisuhete loomine, hoidmine ning arendamine
  • Pakkumiste ja hankedokumentide koostamine
  • Kliendikülastused
  • Turu monitooring, -analüüs, seminaride korraldamine ja klientide nõustamine
  • Tellimuste esitamine välismaa koostööpartneritele

Ootused kandidaadile

  • Eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
  • Head müügi ja turundusalased teadmised ja oskused
  • Soovitavalt meditsiini- või bioloogialane kõrgharidus
  • Ausus, korrektsus ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
  • Omab meeskonnatöö kogemust ja on tulemuste orienteeritud
  • Eeldame autojuhilubade olemasolu ja valmidust töötada üle Eesti

Ettevõte pakub

  • Erialaseid koolitusi
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd (Eestis ja soovil naaberriikides)
  • Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#299342

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. märts 2013
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2013

DxMedical OÜ on Eestis kiiresti laienev laboratoorse aparatuuri, diagnostika ja kuluvahendite müügiga tegelev ettevõtte.

Vaata rohkem

Müügijuht