Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47082

Tööpakkumise number

47082

Töö kirjeldus

OÜ Debreta otsib oma meeskonda inimest, kes tunneb huvi ehitusmaterjalide ja ehitusturu vastu.
Müügijuhi ülesanneteks on müügimeeskonna juhtimine, aktiivne müük, pakkumiste ja tellimuste koostamine, kliendisuhete loomine, -hoidmine ja -arendamine, klientide ja kaubavaliku tundmine, müügiplaanide täitmine, aruandluse koostamine.
Müügijuhi igapäevatöös on palju ringiliikumist.

Nõudmised kandidaadile

-soov teha aktiivset müügitööd
-eelnevat ehitusalast töökogemust
-head läbirääkimis ja koostööoskust
-arvuti kasutamisoskust
-kogemust jooniste lugemisel
-pingetaluvust ja vastutustunnet
-korrektsust ja ausust
-soome ja vene keele oskust suhtlustasandil
-autojuhilubade olemasolu

Meie poolt on eneseteostamise võimalus, tööd nii Eestis, kui väljaspool Eestit, konkurentsivõimelist ja töötulemustele orienteeritud tasu, meeldivat töökeskkonda, mitmekülgset ja huvitavat tööd ning tööks vajalikku koolitus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2005

Debreta OÜ alustas oma tegevust 1997. aastal ripplagede maaletoomise, -müügi, ja -paigaldamisega.

Oleme praeguseks Eesti turul tegutsenud juba 8 aastat.

Esindame Euroopas tuntud ripplagede tootjaid (Saksamaa Knauf AMF´i, Austria Heraklith´i, Soome Lautex´it ja Sasmox´it).

Ennekõike pakume oma koostööpartneritele terviklahendusi ripplagede osas, mis hõlmab konsultatsioone ja kliendi vajaduste määratlemist, objektiga tutvumist, erinevate lahenduste ja võimaluste pakkumist, vajalike materjalide tellimist ja tarnimist koos meiepoolse paigaldusega.

Teostame alltöövõttu Eesti juhtivatele ehitusettevõtetele.