Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93811

Tööpakkumise number

93811

Töö kirjeldus

Meie partneriks on juhtiv toa- ja lõikelillede ning floristikatarvete hulgimüügiga tegeleva firma, mille 2005. aasta realiseerimise netokäive on 53 miljonit krooni ja mille 2006.aasta netokäibe kasv oli 20%.

Tööd pakume spetsialistile, kelle töökohustusteks oleks floristikatarvete müügi- ja ostujuhi töö. Töökohustused: suhtlemine välistarnijaga, kaupade tellime, ekspordi korraldamine jne. Turundusstrateegia väljatöötamine, suhtlemine kaubanduskettidega, müügikampaaniate läbiviimine jne.

Nõudmised kandidaadile

- positiivset ellusuhtumist ja head suhtlemisoskust
- müügijuhi töökohal töötamise kogemust
- kõrgaridust või selle omandamise lõpusirgel olekut
- MS Office programmide kasutamisoskust
- head inglise keele ja suhtlustasemel vene keele oskust
- analüüsivõimet, iseseisvust, kõrget stressitaluvust ja meeskonnatöö võimekust

Ettevõte pakub

- võimalust töötada huvitavat väljakutset pakkuval töökohal
- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Floristikatarvete all peame silmas: lillekimpudes kasutatavaid väikeseid ehiseid (liblikad, lepatriinud jne.), savipotid, keraamika, klaastooted, Floral Foam (Oasis, Aspac) jne.

NB! SOBIVATE KANDIDAATIDEGA VÕETAKSE ÜHENDUST!!!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. märts 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007

Simplika on personaliotsingufirma CVO Group allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades. Meie viime kokku tööotsijad ja tööandjad.