Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166375

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide leidmine ja kliendisuhete hoidmine
  • Müügipakkumiste tegemine ja lepingute sõlmimine
  • Müügiarvete koostamine ja laekumiste kontroll

Ootused kandidaadile

  • Aktiivse müügi ja müügijuhtimise kogemus (soovitavalt sarnases valdkonnas)
  • Kõrghariduse või vastava kutsehariduse olemasolu
  • Enesekehtestamise oskus
  • Paindlikkus ja kohanemisvõime, hea kriitika- ja stressitaluvus
  • Hea meeskonnatöö oskus
  • Tulemusele orienteeritus ja vastutusvõime
  • Väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • Väga hea arvutioskus

kasuks tuleb
  • Juhilubade olemasolu
  • Isikliku auto kasutamise võimalus esimesel kahel kuul
  • Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Karjäärivõimalust
  • Kindlat sissetulekut ja protsenti müügikasumist
  • Ametiautot
  • Mobiiltelefoni

Lisainfo

CV ja motivatsioonikiri palume saata inglise või vene keeles.

Tööpakkumise number
#166375

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2008

Meie kliendiks on UAB Linoksa, mis asutati 1999. aastal Leedus. Ettevõte tegeleb roostevaba terase hulgimüügiga. Seoses tegevuse laienemisega otsitakse Eesti tütarettevõttesse väärilist täiendust.

Vaata rohkem

Müügijuht