Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62133

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Müügistrateegiate arendamine ja müügiplaani koostamine;
* pikaajaliste kliendisuhete loomine;
* müügianalüüside ettevalmistus ja prognoosimine;
* müügiosakonna juhtimine ja motiveerimine.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus müügijuhtimises;
* head algteadmised müügist;
* meeskonnatöö kogemused;
* valdad nii suuliselt kui kirjalikult eesti,- inglise,- ja vene keelt;
* sul on oskus ja tahtmine suhelda erineva kultuurilise taustaga inimestega.
* initsiatiivikus, koostöövalmidus ja iseseisev mõtlemine, pingetaluvus - väga vajalikud!
* B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:
* Töökogemus autotööstuses ning teadmised hetkel turul valitsevast olukorrast.

* Pakume häid töötingimusi suures, arenevas ja perspektiivikas ettevõttes.
* Erinevate koolitusete ja lähetuste näol on sul võimalik reisida ja ennast mitmekülgselt arendada.
* Ettevõttes väärtustatakse kõrgel tasemel organisatsioonikultuuri.
* Sobivale kandidaadile pakutakse konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Oluline on valmisolek vahel ka reisida.
Küsimuste ja huvi tekkimise korral küsi lisainformatsiooni! NÕUDMISTELE vastavad kandidaadid võivad saata oma CV tööpakkumise lõpus oleval e-posti aadressil.

Tööpakkumise number
#62133
Müügijuht