Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56943

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte müügiplaanide koostamine ja elluviimine;
püstitatud müügieesmärkide saavutamine;
uute klientide leidmine ja kliendisuhete arendamine;
pakkumiste koostamine ja aktiivne müük;
müügianalüüsi teostamine ja aruandlus;

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügialane töökogemus;
  • äriprotsessidest arusaamine;
  • enesemotivatsiooni oskus;
  • eesmärgipärasus ja järjekindlus;
  • väga hea läbirääkimisoskus;
  • hea eesti ja inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil;

Ettevõte pakub

kiirelt arenevat keskkonda;
lahedaid töökaaslasi;
uusi kogemusi ja arenguvõimalust;
ülemust, kes arvab, et töö peab olema “Fun”!

Lisainfo

Kasuks tuleb:
eelnev töökogemus samas valdkonnas;
teadmised finantsarvestusest;
soome keele oskus;
ajaplaneerimise oskus;
oma auto olemasolu;

Tööpakkumise number
#56943

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2005

Crystal Solutions on loodud 2004. aastal eesmärgiga pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi majandustarkvara, CRM’i ja dokumendihalduse ning samuti IT-infrastruktuuri osas.

Meie meeskond koosneb oma ala kogenenud spetsialistidest, kes on juurutanud süsteeme nii suurtes kui väiksemates ettevõtetes.

Pakume oma klientidele majandustarkvara Scala juurutust ja hilisemat kasutajatuge. Tegeleme aktiivselt kliendi- ja dokumendihalduslahenduste juurutamisega ja sellekohaste konsultatsioonide andmisega. IT-infrastruktuuri osas katame kõikvõimalikud ettevõtte vajadused riistvara hangete ja hoolduse osas.

Vaata rohkem

Müügijuht