Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52965

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte müügieesmärkide elluviimine
  • Uute klientide leidmine, kliendisuhete hoidmine
  • Klientide haldamine, koolitamine
  • Müügianalüüsi teostamine, aruandlus
  • Müügiprognooside koostamine
  • Müügimeeskonna juhtimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus
  • Kõrgharidus
  • Aktiivsus, ettevõtlikkus ja algatusvõime
  • Väga hea suhtlemisoskus, positiivsus ja järjekindlus
  • Hea eesti ja vene keele oskus. Kasuks tuleb inglise või saksa keele valdamine.
  • Tahe panustada väga heade müügitulemuste saavutamiseks

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat, tulemustest sõltuvat töötasu
  • Tööd arenevas ettevõttes
  • Rahvusvahelist koostööd

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja palgasoov.

Tööpakkumise number
#52965

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2005

Creditreform on üle 100 aasta pakkunud inkassoteenust Euroopas. Meie esindused on Saksamaal, Austrias, Venemaal, Poolas, Lätis, Leedus ja muudes Kesk- ja Ida-Euroopa riikides. 2004. aastal menetles Creditreform Baltimaades enam kui 200 000 võlanõude juhtumit, olles antud tegevusalal tegutsevaist ettevõteteist suurim ning edukaim.

Vaata rohkem

Müügijuht