Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127168

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Uute klientide leidmine;
-Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
-Kliendivajadustest lähtuvate lahenduste pakkumine;
-Tellimuste täitmine;
-Kliendibaasi eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

-Varasem aktiivse müügitöö kogemus;
-Tehniline haridus ja/või kogemus;
-Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
-Hea vene keele oskus suhtlustasandil;
-Elementaarne arvutikasutamise oskus;
-Aktiivsus ja tulemustele orienteeritus;
-Autojuhiload.

Kasuks tuleb:
-Hea soome keele oskus;
-Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

-Häid sissetulekuvõimalusi vastavalt müügialasele edukusele;
-Ametiautot ja telefonikompensatsiooni;
-Aktiivset ja liikuvat tööd.

Tööpakkumise number
#127168
Müügijuht