Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127223

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* vastutusvaldkonna töö ja alluvate juhtimine;
* aktiivne suhtlemine klientide esindajateaga, firma poolt pakutavate teenuste kohta pakkumiste koostamine;
* uute potentsiaalsete klientidega lepingueelsete läbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimise korraldamine;
* tegevjuhile müügiaruannete esitamine igakuiselt;
* olemasolevate kliendisuhete hoidmine;
* sõlmitud müügilepingute tähtaegade järgimine ja vajadusel ettepanekute tegemine lepingus muudatuste tegemiseks;

Ootused kandidaadile

* eelnevat töökogemust vastavas valdkonnas
* algatusvõimet, sihikindlust ja iseseisvust püstitatud eesmärkide saavutamisel;
* suhtlemisoskust ja abivalmidust nii klientidele kui ka kolleegidele;
* väga head eesti keele ja suhtlustasandil head vene keele oskust;
* arvuti kasutamise oskust (windows keskkond);
* sõiduauto olemasolu;
* kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele
* kaasaegseid töötingimusi
* auto- ja telefonikompensatsiooni
* arendavat ja pingelist tööd

Tööpakkumise number
#127223
Müügijuht