Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363479

Tööpakkumise number

363479

Töö kirjeldus

Kosmeetikatoodete müügi korraldamine Eesti, Läti, Soome, Rootsi turul.

Põhiülesanded:

* Osalemine kliendi ja piirkona müügiplaanide koostamisel ja elluviimisel
* Klientidega igapäevane kohtumine ja konsultatsioon Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis
* Klientide müüginõustamine
* Kliendikontaktide loomine ja haldamine
* Kliendiinfo andmebaasi haldamine
* Aktiivne müük ning lepingute koostamine ja sõlmimine
* Hinnapakkumiste koostamine
* Arvete koostamine, kliendi portfelli analüüsimine
* Maksimaalse müügitulemuse saavutamine
* Kliendisuhete hoidmine ja arendamine
* Müügikampaaniate organiseerimine
* Plaaneerida ja läbiviia uute klientide koolitusi ning teha olemasolevate klientidele täiendkoolitust
* Uute toodete ja reklaamikampaaniate tutvustamine klientidele
* Presentatsioonide ning koolituste läbiviimine
* Turundustegevuse kooskõlastamine klientidega
* Info süstemaatiline kogumine turusituatsiooni osas
* Turunduse koordineerimine
* Klientide tagasiside edastamine ettevõttesse
* Planeerima oma tööd
* Arendada ja pakkuda ettepanekuid klienditeeninduse ja müügi kvaliteedi parandamiseks
* Koostada toote-ja koolitusmaterjale
* Osalemine müügistrateegiate ja plaanide väljatöötamises
* Sortimendi ja väljapanekute edendamine

Nõudmised kandidaadile

* Müügialane töökogemus
* Rakenduslik kõrgharidus
* Hea arvutikasutusoskus
* Valmidus liikuvaks, vaheldusrikkaks ja pingeliseks tööks
* Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas Vene ja inglise keele valdamine kesktasemel
* B-kategooria juhiluba, auto olemasolu
* Kontaktiloomise oskus
* Hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus. Aktiivse suhtlemise oskus
* Tulemustele orienteeritus ja initsiatiivikus
* Positiivne ellusuhtumine
* Korrektsus, vastutustundlikus, ausus, organiseerimisvõime, enesekindel, lojaalne
* Motiveeritus töötada suurte eesmärkide nimel
* Tahe kliente hästi teenindada, neile parimat lahendust pakkuda
* Tahe ennast pidevalt müügitöös arendada
* Avatus ja võime taluda suhtlemiskoormust
* Kursisolek Eesti majanduskeskkonnaga ning huvi meedia vastu.
* Iseseisva töö tegemise oskus, soov teisi aidata.
* Head esitluste koostamise ja ürituste korraldamise oskused
* Võime rääkida suurte inimgruppide ees

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta
Sõbralikke kolleege
Telefoni, autokompensatsiooni
Arenguvõimalust, enesetäiendusvõimalust
Müügi-, turundus- ja toote-alaseid koolitusi nii Eestis, kui välismaal
Häid töötingimusi
Huvitavat ja rutiinivaba tööd arenevas ja kaasaegses ettevõttes
Iseseisvust
Väga hea asukohaga töökohta – Tornimäe 5 - kesklinn
Stabiilste ja kaasaeset töökeskkonda
Karjääri võimalust
Tuge alustamisel
Rahvusvahelisi kaubamärkide kandvate toodetega

Suurepäraste tulemuste korral suurepärast palka
Pakume väga head motivatsioonipaketti (Põhitasu+ tulemustasu+ boonused)

Tähtis!

Peab meeldima liikuv töö, tuleb omada autojuhilube ja võimalust kasutada isiklikku autot.

Kandideerimiseks palume saata CV koos pildiga ja motivatsioonikiri koos palgasooviga

Töö iseloom:

Asukoht: Tornimäe 5, 2 korrus, 10145 Tallinn
Töö tüüp: täistööaeg, lepinguline

Tööaeg: täistööaeg, E-R 8.30 – 17.00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
27. november 2014

Beaute Esthetique Oü on ilutoodete maaletooja. Mis ühendab endas ilu ja esteetika, kust saab soetada professionaalset kosmeetikat maailma tuntud tootjatelt.

Beaute Esthetique Oü eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid kaubamärke, mida ei saa osta laiatarbe kauplustest ning võimaldame nende toodete kättesaadavuse üle Eesti, Läti, Soome ning Rootsi.

Firma tegeleb vaid luksuskosmeetika hulgi müügiga. Ainult kvaliteetsed ja parimad tooted.

Pakume hooldustooteid näole, kehale, juustele, küüntele, meditsiin tooted.

Ootame sind oma meeskonda, kui sa armastad AKTIIVSET müügitööd.
• Sa tahad teenida head palka
• Sinu loomuses on olla parim
• Sa oled harjunud tegema rohkem, kui sinult oodatakse
• Sa oled harjunud eesmärke püstitama ja neid täitma

Ilu ‒ meie kutsumus! Tule meiega kaasa.