Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23539

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

• müügitiimi juhtimine
• aktiivne müük telefoni teel
• isikliku ja tiimi müügitöö planeerimine ning tulemuste jälgimine
• telefonimüüjate nõustamine
• üldkoosolekute ettevalmistamine ja läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt viimase kahe aasta jooksul oled nautinud tööd aktiivse müügiga tegelevas ettevõttes
• päeva muudab Sinu jaoks õnnestunuks edukalt sooritatud müük
• oled juhendanud vähemalt kolmepealist meeskonda ja ülemused on alati Sinu suurepäraste tulemustega rahule jäänud
• Sinu juhendamisel on innukalt tööle hakanud ka kõige laisem telefonimüüja
• osav suhtleja ja müügimees on Sinu teine nimi
• eelmised tööandjad iseloomustavad Sind kui juhiks sündinud inimest
• Sind on märgatud kui polüglotti, kes naudib suhtlemist inglise ja vene keeles
• lemmik tegevuseks pead müügiplaanide koostamist ja tunned ülimat rõõmu, et oled püstitatud eesmärgid saavutanud
• eelisseisus oled, kui kuulud nõrgema soo esindajate hulka

Sulle avaneb võimalus rakendada oma professionaalseid müügi- ja meeskonna juhtimise oskuseid. Pakume Sulle tingimusi piiramatult teenida ja nautida kogu meeskonna müügi juhtimise töö vilju. Eriti hinnatud kandideerima inimesed, kes soovivad areneda asendamatuks inimeseks meie ettevõttes.

Tööpakkumise number
#23539

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15 september 2003
Kuulutus sisestati:
29 august 2003

edukat üle kahe aasta telefonimüügiga tegelevat ettevõtet, kelle peamiseks eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja tulemuslikku teenust.

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügijuht