Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91041

Tööpakkumise number

91041

Töö kirjeldus

Eeldame, et müügijuht omab antud valdkonnas arenguvisiooni. Ta tunneb erinevaid jaotuskanaleid, oskab planeerida müügieelarvet ja prognoosida tulemusi ning teostada müügianalüüsi, suhtleb võtmeklientide ja hankijatega.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab tööga seonduvat kõrgharidust ning töökogemust. Eeliseks on töökogemus projektimüügi alal ning turundusalased teadmised, samuti meeskonna juhtimise kogemus. Ta on hea suhtleja ja esineja, on iseseisev, aktiivne ning algatusvõimeline, hea analüüsivõime ja organiseerimisoskusega.

Tööülesannete täitmiseks on vajalik hea eesti ja inglise keele oskus ning vene keele valdamine suhtlustasandil, samuti on nõutav hea arvutioskus ja autojuhiloa omamine.

Pakume omalt poolt huvitavat tööd tuntud kaubamärkidega, häid arengu- ning karjäärivõimalusi, meeldivat kollektiivi ja tööle väärilist kompensatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on BAKT KAUBANDUSE AS – www.bakt.ee

BAKT KAUBANDUSE AS tegeleb kodumasinate, autotarvete ja tööriistade jae- ning hulgimüügiga. Kodumasinate ärisuunal esindab BAKT KAUBANDUSE AS BOSCH’i ja Siemensi kaubamärke Eestis juba alates 1993 aastast ning müüakse nii integreeritavat kui eraldiseisvat kodutehnikat. Firma esindussalong asub Tallinnas Maakri tn-l. BAKT KAUBANDUSE AS’i eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti nii kauba kui teeninduse osas.

Seoses äri laiendamisega otsib BAKT KAUBANDUSE AS oma meeskonna täienduseks MÜÜGIJUHTI.